En iyi Film Önerileri

Dabbe 6

08.09.2019
29
Dabbe 6
Sizde bu film hakkında oy kullanın!
[Toplam kullanılan oy: 1 Filmin ortalama puanı: 4]

Dabbe 6 Film Konusu
Dabbe 6 filmi, Dabbe film serisinin devamı olarak korkunç bir şekilde tekrar karşımıza çıkmaktadır. Bu sefer konu edilen olay, gerçekte yaşanmış olduğu ve bu olayın hala sonucunun ne olduğu hakkında net bir bilgi yoktur. Dabbe 6 filminde öne çıkan konu ise bir başka cin kabilesi ve oldukça güçlü olan Cuhenna kabilesini konu almaktadır. Evli olan Zeren ve Hakan çifti bir gece kötü bir haber alır. Bu haber Zeren’in annesinin hiçbir hastalığı olmadığı halde ölmesidir. Annesinin öldüğü sırada Zeren’in kız kardeşi olan Ayla, annesinin bu şüpheli ölümünü gözleriyle görür ve onu öldüren birilerinin olduğunu söyler. Bu güç bu sefer Ayla’ya ve Zeren ile Hakan’a musallat olur. Ayla’nın doktoru ise bilim yolundan gidip, bu tür mental olayların olmadığını söylese de, bu işlerde iyi olan öğrencisinden yardım ister. Öğrencisi ise bu olayı adım adım aydınlatarak, bu varlıkları Ayla’dan defetmek istemektedir. Oldukça tehlikeli bir durum içerisine giren bu insanların ahvali ne olacak?

Dabbe 6 Filmi Hakkında Bilgiler

  • Filmin yılı: 2015
  • Filmin IMDb puanı: 5,7
  • Filmin süresi: 2 saat 40 dakika
  • Filmin türü: Korku, Yerli
  • Filmin modu: Korku
  • Filmin yönetmeni: Hasan Karacadağ
  • Oyuncular: Volkan Ünal, Ömer Duran, Sema Şimşek

Dabbe 6 Film Fragmanı

Dabbe 6 Filmi Hakkında Eleştirimiz
Öncelikle şunu söylemeliyiz ki, Dabbe 6 filmini kesinlikle küçük yaşta olan çocuklarının izlememesini şiddetle öneririz.

Dabbe 6 film yorumlarına ve eleştirilerini okuduğumuzda, çok korkan izleyici kitlenin yanında, bu da korku filmi mi? be diyen izleyici kitlesinin de mevcut olduğunu görmekteyiz. Bize sorarsanız film de çok fazla ve gereksiz korku ögeleri bulunmaktadır. Rüya içinde rüya yöntemi birden fazla kullanılması, “artık yeter!” dedirtiyor. Film de durup ani çıkışların yaşanmasıyla kalp atışlarınız fazlaca atacaktır. Filmin gerçek hayatta yaşanmış bir olayı anlatması ise, tamamen korku unsurunu arttırmaktadır. Fakat şu eleştiriyi de yapmalıyız ki, filmin sonu oldukça karışık bir şekilde bitiyor. Kafalarımızdaki soruların cevabını veremeyen Dabbe 6 filmi, en iyi korku filmleri arayanlara önerebileceğimiz bir filmdir. Filme kullanılan IMDb puanı 5,7 ile sınırlı kalması, filme verilen puan ile öngörüyü kötü bir şekilde etkilemektedir.

Dabbe 6 Film Fotoğrafları

Dabbe 6 filminin daha fazla fotoğraflarını görmek için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

En İyi Film Önerileri Copyright © 2019 sitesinin tüm hakları saklıdır.