En iyi Film Önerileri

Dehşetin Yüzü

05.06.2019
175
Dehşetin Yüzü
Sizde bu film hakkında oy kullanın!
[Toplam kullanılan oy: 1 Filmin ortalama puanı: 2]

Dehşetin Yüzü – The Nun Film Konusu
Dehşetin yüzü filmi korkunç olaylara sahne oluyor. Gizemli bir manastırda ilginç bir şekilde intihar olayı gerçekleşir. Peki ama bu intihar ne için gerçekleşti? İntihar eden kişi manastırda bir şey bırakmış mıydı? Dehşetin Yüzü filminde bunun gibi soruları cevaplamaya giden bir rahip ile yardımcısının yaşamış olduğu ürpertici olayları konu ediniyor.
Rahibin yardımcısı olan genç kız Vatikan’dan bu olayı araştırması için bir rahip ile Romanya’da ki manastıra gönderiliyor. Küçükken gördüğü rahibeyi aklından çıkaramıyordu. Acaba bu bir kaderin işareti miydi? Manastırda o rahibe ile karşı karşıya gelecek miydi? Rahip ve yardımcısının tüm amacı bu intihar olayını araştırmaktı. Fakat manastırda öyle bir garip bir şeyler hissediyorlar ki olayı araştırırken farklı gizemleri ve korkunç şeyleri keşfediyorlar. Bu manastırın geçmişi karanlıklarla dolu. Peki geleceği de karanlık mı olacak? Rahip ve yardımcısı yaşayacakları olaylardan dolayı yaşamlarını son derecede tehlikeye attıkları gibi inançlarını ve ruhlarını da tehlikeye atmaktadırlar. Manastırda kötü niyetli bundan dolayı ismine şeytani rahibe denilen “Valak” ile karşı karşıya kalan rahip ve yardımcısı, manastırda sıkışıp yaşam ve lanet arasında korkunç bir çaba göstereceklerdir. Filmi izledikten sonra korkunç bir duyguda filmi yorumlamayı unutmayın. İyi seyirler.

Dehşetin Yüzü – The Nun Filmini Hakkında Bilgiler

  • Filmin yılı: 2018
  • Filmin IMDb puanı: 5,4
  • Filmin süresi: 1 saat 36 dakika
  • Filmin türü: Korku, Gizem, Gerilim
  • Filmin modu: Korku
  • Filmin Yönetmeni: Corin Hardy
  • Oyuncular: Taissa Farmiga, Demian Bichir, Jonas Bloquet

Dehşetin Yüzü – The Nun Filminin Türkçe Dublaj Fragmanı

Dehşetin Yüzü – The Nun Filmi Hakkında Eleştirimiz
Dehşetin yüzü filmini izlediğimizde açıkçası korkularımıza ve ani reflekslerimize mani olamadık. Filmin genel hattı olarak korkunç ve gizem ögelerinden oluşmaktadır. Filmin aralarına serpiştirilen gerilim ile korku birleşince aslında fazla bir abartı olduğu anlaşılıyor. Fazla ruhsal ögelere yer verilmemiş. Korkunç olan etmenlerin yüzü kapalı sadece şekil olarak varlar. Sadece bazı yerlerde kısa bir şekilde yüzler gösterilmiş. Açıkçası bir yüz görmek isterdik, midemiz bulanmadan tabi. Çok fazla ani korkulara, tepkilere yer verilmiş. Filmin imdb puanı 5,4 olmasıyla şunu anlıyoruz ki, izleyicilerin geneli filmi kötü – orta arasında bulmuş. Fakat Dehşetin Yüzü – The Nun filmi 2018’in en çok google de en çok aratılan filmi olarak kayıtlara geçtiğini de hatırlatalım. Dehşetin Yüzü – The Nun filmi korku filmi severlerin izlemeye değer olacak bir film olduğunu söylemek gerek.

Dehşetin Yüzü – The Nun Filminden Görüntüler

Dehşetin Yüzü – The Nun filminin diğer resimleri için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

En İyi Film Önerileri Copyright © 2019 sitesinin tüm hakları saklıdır.