En iyi Film Önerileri ve Film Tavsiyeleri

Hakkımızda

Türkiyenin en büyük ve en prestijli, en iyi film önerileri web sitesi 27 Mayıs 2019 tarihinde web ve instagram ortamında yerini almıştır.

Senaryosu işten, okuldan veya başka bir yerden gelenlerin yorgunlukla uzandığı yataklarında kafalarında “acaba hangi filmi izlesem, yok mu film önerecek biri” diyenlerin en iyi film önerileri adresimize uğramalarını sağlamak ve o günü daha eğlenceli bir hale getirmek için en iyi film tavsiyesini sunmaktır. Genellikle eşe dosta “en iyi film hangisi, bana güzel bir film öner, var mı film tavsiyen…” diye sorsak da aklımızda kalan sadece büyük bir karmaşıklık oluyor. Film önerilerinde sözlü bir şekilde film önerisi, önerilen filmin görsel bir şekilde hafızamızda canlandırmasını oldukça zorlaştırmaktadır. Fakat en iyi film önerileri sitemizden film hakkında okuduğunuz özetleri, filmin fragmanını, film hakkında çok çeşitli görselleri, filmin süresini, filmin imdb puanını ve film hakkında detaylı bilgilere sahip olduğunuz da karar verme potansiyeliniz ve filmin görsel zekanızda canlanması çok güçlü olacaktır.

Film önerirken neye dikkat ederiz?
Bu soruyu sitemize ziyaret eden ziyaretçilerimiz sorduğunu varsayarak cevaplıyoruz. Film önerirken dikkat ettiğimiz hususlar oldukça geniştir. Film önerirken bu film kime hitap ediyor? Hangi yaş aralıklarına ve ağırlıklı olarak hangi cinse hitap etmektedir. Filmde verilen mesaj topluluk da nasıl bir etki çıkarıyor? Filmin türü nedir? Filmi hangi modda ki kişiler izlemeli? ve daha fazla hususlar bünyemizde özenle bulunmaktadır. En önemli kriterimiz film önermeden önce o filmi izle kriteridir. Filmleri önce izleriz daha sonra izlediğimiz filmi detaylı bir şekilde sunarız.

Diğer sitelere göre neden iddialıyız?
Diğer sitelere göre en iyi film önerileri sitemizin iddialı olma sebebi, genç ve enerjisi yüksek bir kadroyla eniyifilmonerileri.net sitesini yönetmemizdir. Genç kadromuzun izlediği filme bakış açısı ve filmi sunuş biçimi oldukça etkili olmaktadır. Ayrıca şuanda film öneri sitelerinden üstün olan diğer özelliğimiz ise web sitemizin oldukça basit, düzenli ve kullanışlı olmasıdır. Önerdiğimiz filmlerde ufak tefek hatalar veya devasa hatalar olduğunda bizi uyaran ziyaretçilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Film önerileri, şikayet, uyarı, talep için iletişim kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

En İyi Film Önerileri Copyright © 2019 sitesinin tüm hakları saklıdır.