En iyi Film Önerileri

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw

11.06.2019
124
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw
Sizde bu film hakkında oy kullanın!
[Toplam kullanılan oy: 3 Filmin ortalama puanı: 3.7]

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Film Konusu
Geçen serilerden de tanıdığımız, birbirinden hoşlanmayan iki yıldız tip Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminde harikalar çıkarıyor. Filmin adından da anlaşılacağı üzere birbirlerine tamamen zıt olan iki karakter, Hobbs ve Shaw başrol de. Hobbs geçen seride polis olarak görev alır ve bu seride de tamamen devletin kanunlarına saygılı bir adam olarak karşımıza çıkar. Shaw ise tamamen kendi bildiğini okuyan, hukuk kurallarına ve kanunları tanımayan, kendi halinde yaşayan bir insandır. Hain bir ajandır. Ayrıca Hobbs’u öldürmeye kalkıştığı için ceza evine girmiştir. Fakat kadar bu iki zıt olan ikiliyi tekrar buluşturdu. Hızlı ve Öfkelinin spin-off (farklı bir şekilde veya konuda) filmi olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminde Brixton karakteri kötü adam ortaya çıkmıştır.  Özel olarak formülize edilmiş bedenine kurşun işlemez ve çok güçlüdür. İnsan evriminin çok daha üstün yeteneklerine sahip biyolojik evrim geçirmiş biri. Brixton karakterine kara ve kötü süperman diyebiliriz. Brixton’un amacı Shaw’ın kız kardeşinin çaldığı virüsü tekrar ele geçirip, bunu kötü emelleri için kullanmak ister. Brixton hayalet olarak adlandırılmıştır. Hayalet avcıları olarak da en iyi iz sürücüleri ve en başarılı iki kafaları Hobbs ve Shaw, Brixton’u yakalamak ve etkisiz hale getirilmek için seçilmiştir. Hobbs ve Shaw dünyayı kurtarmak için ellerinden gelen her şeyi yaparken bu ikilinin uyumuna ve komik sahnelerine tanıklık ediyoruz.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filminin Bilgileri

  • Filmin yılı: 2019
  • Filmin IMDb puanı: 6,8
  • Filmin süresi: 2 saat 17 dakika
  • Filmin vizyon tarihi: 2 Ağustos 2019
  • Filmin türü: Aksiyon, Macera, Gerilim
  • Filmin modu: Eğlenceli, Mutlu, Öfke
  • Filmin Yönetmeni: David Leitch
  • Oyuncular: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filmi Türkçe Dublaj Fragmanı

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filmi Hakkında Eleştirimiz
Film tam gazıyla en çok sevilen, birbirine ters olan iki karakterle devam ediyor! Film de kurgulanan konu bir virüsü ele geçirmeye çalışan, kendini biyolojik olarak geliştirmiş evrilmiş insanı durdurmak isteyen iki kahramanı anlatıyor. Aslında bu film de az da olsa bilim kurgu da var fakat çok az olması nedeniyle bilim kurgu olarak da sayılmıyor. Filmin görsel efektleri ve uzak, yakın, ağır çekimleri oldukça başarılı bulduk. Dövüş sahneleri mükemmel ötesi. Tabi burada Dwayne Johnson, Jason Statham farkı açık ara fark ediliyor. Son zamanlarda John Wick ile Jason Statham karşılaştırılması oldukça fazla yapılıyordu. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmini izleyenlerin çoğu Jason Statham fikrine dönüş yaptığını görüyoruz. Film de araba sürüş ve araba ile aksiyon hareketleri süper. En iyi filmler arasına giren bu filmi tüm izleyicilerimize öneririz. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filmi 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyonda!
* Ek olarak şunu söylemeliyiz ki, filmi izleyen izleyicilerin filme kullanmış olduğu imdb oyları sonucunda, 6,8 gibi bir puana erişmiştir. Biz bu filmin imdb +7 filmler arasına girmesini umuyorduk. Fakat filmi izleyen izleyici kitlesi böyle bir ortalama vererek, filmin imdb puanını belirlemiş olmuşlar. Sizlerinde film hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filminden Görüntüler

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminin daha fazla fotoğrafları için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

En İyi Film Önerileri Copyright © 2019 sitesinin tüm hakları saklıdır.