En iyi Film Önerileri ve Film Tavsiyeleri

Kod Adı: Angel

06.08.2019
114
Kod Adı: Angel
Sizde bu film hakkında oy kullanın!
[Toplam kullanılan oy: 3 Filmin ortalama puanı: 4.7]

Kod Adı: Angel Film Konusu
Kod Adı: Angel filmi ABD Başkanına suikast girişimini konu almaktadır. Oldukça ciddi bir konumda olan ABD Başkanı Allan Trumball, işlerinin yoğunluğundan ve sürekli hareket halinde olmasından dolayı Washington şehrinden uzaklaşma gereği duymuştur. Balık tutmayı seven Başkan Allan, yanında Mike Banning adlı karakteri de çağırmıştır. Bu kişi güvenlik koruma işinde oldukça profesyonel bir insandır. Başkan Allan Trumball, Mike’ı yeni gizli servis müdürü tayin etmiştir. Tayin ettiği sırada Başkan Allan, gökyüzünde garip bir hareketlenme fark etmiştir. Bu garip hareketlenme, başkanın bulunduğu yere gelmesi esnasında Mike, bunların kuş türü değil, patlayıcı yüklü dronlar olduğunu fark edip, başkanı korumak için kollarını sıvazlamıştır. Hava saldırısında ağır patlamanın etkisiyle çok fazla koruma hayatını kaybetmiştir. Başkan, Mike’ın sayesinde hayatta kalmıştır. Hava saldırısından dolayı yaralanan Mike ve Başkan, bir hastanede tedavi görüyorken, Mike burada ilk ağır darbesini yemiştir. ABD Başkanına düzenlenen suikast girişimi, gizli servis müdürü Mike’ın üstüne yıkmışlardır. ABD Başkanına suikasttan dolayı tutuklanan Mike, ciddi bir tuzağa çekilmiştir. Hastaneden hapishaneye götürülürken, Mike olayı aydınlatması için tek çareyi kaçmakta bulmuştur. Mike bu suikastın kim yaptığını, kimler tarafından desteklendiğini ve gün yüzüne çıkartmak için elinden gelenin fazlasını yapmayı göze almıştır. Tabi Mike için birden fazla büyük sorunlar vardır. FBI, Mike’ı yakalamak için peşindeyken, Mike’da tekrar Başkana suikast olacağını sezer ve hem başkanı, hem de kendisini korumaya çalışmaktadır. Bunların hepsi gerçekleşirken, olayı da aydınlatmaya çalışmaktadır.

Kod Adı: Angel Filmi Hakkında Bilgiler

  • Filmin yılı: 2019 – Türkeye vizyon tarihi 23 Ağustos 2019
  • Filmin IMDb puanı: 6,7
  • Filmin süresi: 2 saat 1 dakika
  • Filmin türü: Aksiyon
  • Filmin modu: Eğlenceli, Öfke
  • Filmin yönetmeni: Ric Roman Waugh
  • Oyuncular: Gerard Butler, Morgan Freeman, Tim Blake Nelson

Kod Adı: Angel Türkçe Fragman

Kod Adı: Angel Film Eleştirisi
Kod Adı: Angel filmi, bol aksiyonların yaşandığı ve oldukça heyecanlı sahnelerin bol olduğu bir filmdir. Mike’ın hayatı yüksek terfilerle güzel giderken, birden kendisini büyük bir oyunun içinde buluyor. Filmin kurgusu, oldukça anlaşılır bir şekilde işlenmiştir. Mike bu olayı çözümlemek isterken, babasından da yardım almayı ihmal etmez. Aslında baba ve oğlun beraber çalışma azminide Kod Adı: Angel filminde görmekteyiz. Filmde gerçekleşen hava harekatı oldukça başarılı bir şekilde gösterilmiştir. Gözü oldukça kara olan Mike, bir yandan kendi canını düşünürken, diğer yandan sevdiklerinin yani ailesinin canını düşünmektedir. Çünkü ona bu çamuru atanlar, ailesine de zarar vermekten çekinmezler. Filmin aksiyon ve patlama sahneleri, güçlü efektlerle oldukça başarılı bir şekilde işlenmiştir. Filmin IMDb puanı henüz belli değildir. Bunun nedeni birçok ülkede henüz daha gösterime girmemiş olmasıdır. Bu sezon en iyi aksiyon filmleri arayanlar için, güzel bir film tavsiyesi olabilir. Kod Adı: Angel filmini izledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız.

* Kod Adı: Angel Filminin Güncel Yazısı
Kod Adı: Angel filmi gösterime girdikten sonra oluşan imdb puanı 6,7 de sınırlı kalmıştır. Film aslında daha fazla puanı alabilirdi fakat izleyenlerin takdiri bu yönde. Bu rakam ileride artış gösterir veya azalır. Bu tamamen yeni kullanıcıların oy verme potansiyeline bağlıdır.

Kod Adı: Angel Film Fotoğrafları

Kod Adı: Angel filminin daha fazla fotoğraflarını görmek için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

En İyi Film Önerileri Copyright © 2019 sitesinin tüm hakları saklıdır.