En iyi Film Önerileri

La Casa De Papel 3. Sezon

03.06.2019
146
La Casa De Papel 3. Sezon
Sizde bu film hakkında oy kullanın!
[Toplam kullanılan oy: 10 Filmin ortalama puanı: 4.1]

La Casa De Papel 3. Sezon Dizisi
Beklenen an yaklaşıyor. Herkesin merakla beklediği La Casa De Papel 3. sezon 19 Temmuz’da Netflix’de yayınlanacak. Diğer sezonlarda Büyük bir darphaneyi soyan ekip, oldukça çok ter ve kan dökerek amaçlarına ulaştılar. Büyük vurgunu yapan ekip kaçmayı başardı. Fakat akıllarda tek bir sorun kaldı. Bundan sonra ne olacak? Darphaneyi soyan ekip artık oldukça ünlü olmuştu. Ünlü olmak başlarına ne gibi bir tehlike getirecek. Tabi diğer taraftan da güvenlik güçleri ülkelerinde ki bu kara lekeyi temizlemek için uğraşacaklardır. Yani anlayacağınız, darphaneyi soyan Profesör liderliğinde ki ekip artık daha fazla çalışacaklar ve daha iyi strateji yapmak zorunda kalacaklardır.
Fragmanı izlediğimizde ise, ekip ülkeden kaçarken bir gemi veya tekne kullanıyor. Uluslararası sulara giren ekip kaçmayı başarıyor. Tabi sadece böyle düşünüyorlar. Aslında her şey daha yeni başlıyor. Paraları oldukça fazla olan ekip için artık sorun hayatta kalma mücadelesi vermek. Tokyo ile Rio hayatını beraber sürdürürken ilk fire buradan geliyor. Adaya baskın yapan bir grup tim Rio’yu yakalıyor. Rio yakalanınca Tokyo grup lideri Profesörden yardım istemektedir. Profesör ise ekibi toplayıp yeni maceralara atılmaktadır.

La Casa De Papel 3. Sezon Dizisinin Bilgileri

  • La Casa De Papel 3. Sezon yılı: 2019
  • Dizinin tek part yaklaşık süresi: 40 – 55 dakika
  • Filmin Modu: Öfke, Aşık
  • Yönetmen: Álex Pina
  • Oyuncular: Álvaro Morte (Profesör), Úrsula Corberó (Tokyo), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Estocolmo)

La Casa De Papel 3. Sezon Türkçe Fragmanı

La Casa De Papel 3. Sezon Hakkında Eleştirimiz
Hayranlıkla izlediğimiz La Casa De Papel dizisi 2. sezonda acısıyla tatlısıyla bitmişti. 2. sezondan sonra devamı gelecek mi çok konuşulurken, bazı izleyiciler çıksa da artık izlemeyiz, Berlin yoksa bizde yokuz diyordu. Berlin karakteri önceleri sinirlerimizi bozsa da dizinin sonunda yapmış olduğu babacan hareketle gönüllerde taht kurmuş ve sağlam otoritelere sahip birisi haline gelmişti. Daha sonra grubun kaçmasına vesile olan Berlin güvenlik güçleri tarafından feci halde vurulmuştu. Peki La Casa De Papel dizisinde yeni sezonda Berline yer verilecek mi? Bizim açımızdan verilmemesi yeni sezonu oldukça kötü etkiler. Fakat Berline yer verilse de imkan sınırı dışına çıkmadan nasıl olacak? gerçekten de iki ucu sivri değnek. Bizce dizi geçen sezonlara bırakılan etkiyi bırakmayacak. Bunun nedeni La Casa De Papel dizisi darphane soygunu üzerine inşa edilmiş başarılı bir şekilde soygun gerçekleşmiş bir dizi. Şimdi format tam anlamıyla değişiyor, hayatta kalmak için oynanıyor. Bu etki ne kadar yankı uyandırır bunu hep beraber göreceğiz.

La Casa De Papel 3. Sezon Dizisinin Resimleri

La Casa De Papel 3. Sezon dizisinin diğer resimleri için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

En İyi Film Önerileri Copyright © 2019 sitesinin tüm hakları saklıdır.