En iyi Film Önerileri

La Casa de Papel 4. Sezon Ne Zaman?

21.07.2019
49
La Casa de Papel 4. Sezon Ne Zaman?
Sizde bu film hakkında oy kullanın!
[Toplam kullanılan oy: 1 Filmin ortalama puanı: 5]

La Casa de Papel 4. Sezon Ne Zaman?
Son dönemlerde oldukça popüler dizi haline gelen La Casa de Papel dizisi, geçtiğimiz günlerde 19 Temmuzda La Casa de Papel 3. sezonunu yayınlamıştı. 3. Sezonda Tokio ile Rio beraber bir adada yaşarken, Tokio’nun oradan ayrılıp, hayatını yaşamasını yani tabiri caizse alemlere akmasını istemişti. Bundan dolayı Rio’dan ayrılan Tokio, dışarıda eğlenirken, Rio için ise o ada zindana dönmüştü. Rio çok geçmeden uydu telefonu ile Tokio’yu arar ve bu büyük hata yakalanmasına, hatta işkence görmesine sebep olmuştur. Bunu öğrenen Tokio hemen nakliyecisini arar ve Profesör ile buluşur. Bunun üzerine Profesör ekibi toplar ve yeni bir plan yapar. Amaç Rio’yu kurtarak olsa da, hedeflerinde İspanya Merkez Bankasında ki altınlar vardır. Büyük bir ilgi ile bu soygun gerçekleşirken, bir yandan yakalanmama, diğer yandan Rio’yu kurtarmak gibi amansız bir mücadele yaşanacaktır.
La Casa de Papel 4. Sezon için her hangi bir tarih verilmedi. Fakat filmin sonuna bakacak olursak, spoiler vermeden açıklamak gerekirse, filmin devamının %100 geleceğini söylemek mümkündür. Yetkililerden her hangi bir açıklama gelmedi. Geldiğinde ise en yakın zamanda sizleri bilgilendireceğiz.

La Casa de Papel 4. Sezonda Türk Olacak mı?
Yönetmen 3. sezonu başlamadan önce, Türklerin çok fazla ilgisinden dolayı Türk şehri dahil edileceği söylenmişti. İstanbul şehir ismi beklenirken, Ankara şehri olacağı yönünde bilgi verilmişti. Fakat yönetmen bunun için hiçbir Türk oyuncu ile konuşmadıklarını söyledi. Kim bilir belki de La Casa de Papel 4. Sezonunda Ankara isimli Türk bir oyuncu olur. Bunu hep beraber bekleyip göreceğiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

En İyi Film Önerileri Copyright © 2019 sitesinin tüm hakları saklıdır.