En iyi Film Önerileri ve Film Tavsiyeleri

O Filmi 2

05.08.2019
103
O Filmi 2
Sizde bu film hakkında oy kullanın!
[Toplam kullanılan oy: 1 Filmin ortalama puanı: 4]

O 2 – It 2 Film Konusu
İlk filminde izleyicileri hayran bırakan O filmi 2. serisi ile tekrardan karşınızda. Tam 27 yıl önce söz verip tekrardan buluşan karakterlerden bir çoğu evlenmiş  çocukluktaki hallerinden eser kalmamış ve birbirlerini tanımak bir yana hatırlamak bir hayli zor olacaktır. Karakterlerin tekrar buluşma, yan yana gelme sebebi ise Pennywise adlı korkunç ve oldukça tehlikeli palyaço ölmemiş ve tekrar gelmiştir. Gelme sebebi ise bu ekibi hiç unutamaması ve intikam almak için elinden ne geliyorsa yapacak olmasıdır. Pennywise adlı palyaçoyu  ilk bölümde öldürdüklerini sanmaları büyük hataydı. Verdikleri sözü hatırlayan ekip, tekrardan bir araya gelmişlerdir. Korkulan o ki palyaço da 27 yıldır hiç usanmadan, hatırında canlandırarak intikam alma peşindedir. Bu kötü palyaço çocukları hapsederek onlardan beslenir. Ekip bir araya gelerek bu palyaçonun işini bitirebilecekler mi? Bu sorunun yanıtı O 2 (It 2) filminin sonunda gizli.

O 2 – It 2 Filmi Hakkında Bilgiler

  • Filmin yılı: 2019 – Türkiye vizyon tarihi 6 Eylül 2019
  • Filmin IMDb puanı: 7,0
  • Filmin süresi: 2 saat 45 dakika
  • Filmin türü: Korku, Gerilim
  • Filmin modu: Korku
  • Filmin yönetmeni: Andy Muschietti
  • Oyuncular: Bill Skarsgård, James McAvoy, Jessica Chastain

O 2 – It 2 Filminin Türkçe Fragmanı

O 2 – It Chapter Two  Filmi Hakkında Eleştirimiz
2017 de  çıkan O filmi İngilizce kelimesi It filmi insanların oldukça ilgisini çekmiştir. Korku film izleyen izleyici kitlesi, bu tür filmleri genellikle sevmektedir. İlk serinin IMDb ’de kullanılan oy puanı 7,4 olarak oldukça iyi olduğundan dolayı filim de  artış rekoru gösterince. O 2 – It Chapter Two filmini çıkarma gereği duymuşlardır. Filimde verilen karakterlerin isimleri tam olarak karakterlerin tiplerine uygun bir şekildedir. Filimde bazı karakterlerin hayatları oldukça kötü gitmektedir. Hayatlarını düzeltmek için çaba sarf etmek gerekmektedir.  Filimin Fragmanında  Palyaçonun korkutucu olması göz önündedir ve filmde bir o kadar da  aksiyon korku heyecanlı olmaktadır. 6 Eylül 2019 tarihinde çıkacak olan O 2. filmi heyecanla beklemekteyiz. Küçük yaşta olan izleyici kitlenin psikolojik durumları bakımından izlemelerini önermeyiz. Her ne kadar It 1 filmi, genellikle çocukların içinde bulunduğu durumu anlatsa da, O 2 filminde bu çocukların büyümüş, yetişkin olan hallerine tanık olmaktayız. Ayrıca filmin 2 saat 45 dakika olması da, gerilimin dibini yaşamak için yeterince sürenin olacağına işaret etmektedir. En iyi korku filmleri arayanlar için O 2 – It Chapter Two filmi biçilmez bir kaftan olabilir. Türkiye’de gösterime girmesi için sabırsızlanan kitleye, 6 Eylül 2019 tarihini beklemekten başka çare gözükmüyor.

* O Filmi 2’nin Güncel Yazısı
O Film 2 imdb puanı belirlenmiş durumda. Yaklaşık olarak 7,0 imdb puanı alan film, izleyenler tarafından oldukça beğenildiğine benziyor. Film hakkında yapılan yorumlar ise bu filmin güzel ve ilginç olduğuna yönelik. Zaten serinin devamı olan film, önceki izleyenlerin de katkısıyla çok daha fazla ilgi çekiyor.

O 2 – It 2 Film Fotoğrafları

O 2 – It 2 filminin daha fazla fotoğraflarını görmek için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

En İyi Film Önerileri Copyright © 2019 sitesinin tüm hakları saklıdır.