En iyi Film Önerileri

Örümcek Adam: Evden Uzakta

06.07.2019
77
Örümcek Adam: Evden Uzakta
Sizde bu film hakkında oy kullanın!
[Toplam kullanılan oy: 2 Filmin ortalama puanı: 4.5]

Örümcek Adam: Evden Uzakta Film Konusu
Herkesin merakla beklediği Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi 5 Temmuz 2019 Tarihinde vizyona girmiş bulunmakta. Örümcek Adam filmine oldukça büyük ilgi toplanmışken, Örümcek Adam: Evden Uzakta filmini devam halkası olarak çıkarılmayı düşünmüşler. Filmin konusu ise bu sefer kahramanımız Peter Parker sakin bir hayat sürmek ister. Bu sebeple en yakın arkadaşı ile maceralara, yeni yerler görmeyi keşfetmek için okulların tatil edildiği büyük zaman aralığında Avrupa turneleri için plan yapar. Peter Parker artık evden uzakta farklı yerlerdedir. Bu seyahati tahmin ettiği gibi geçmez. Aniden çıkagelen oldukça gizemli bir görev ile sarsılır. Büyük bir patlama ile büyük delik açılır ve dünya artık tehlike boyutuna geçer. Thor, Captain Marvel gibi karakterler yardıma gelmez. Daha doğrusu gelmeye imkanları yoktur. Yeni kahramanlarla tanışan Peter Parker’ın görevi oldukça zordur. Bir yandan da duygularına hakim olmaya çalışan Peter Parker, hoşlandığı kıza karşı duyguları çok baskındır. Dünyayı kurtarmak için arkadaşlarını tehlikeye atan Peter Parker, oldukça fedakarlık yapar. Bu uğurda Peter Parker, olgunlaşma sürecini de bu macerada yaşar.

Örümcek Adam: Evden Uzakta Filmi Hakkında Bilgiler

  • Filmin yılı: 2019
  • Filmin IMDb puanı: 8,1
  • Filmin süresi: 2 saat 9 dakika
  • Filmin türü: Aksiyon, Macera, Bilim kurgu
  • Filmin modu: Eğlenceli, Öfke
  • Filmin yönetmeni: Jon Watts
  • Oyuncular: Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendaya

Örümcek Adam: Evden Uzakta Filminin Fragmanı

Örümcek Adam: Evden Uzakta Filmi Hakkında Eleştirimiz
Öncelikle şun önemli uyarıyı yapalım, Avengers: Endgame filmini izlemeden Örümcek Adam: Evden Uzakta filmini izlemenizi önermeyiz. Çünkü bu filmde, Avengers: Endgame filminden spoiler mevcuttur.
İçinde bulunduğumuz gezegenin bir çocuğun ellerinde olması, izleyenlere büyük heyecan verirken, bazı izleyenler için saçma gelmektedir. Henüz gelişim evrelerini tamamlayamamış olan Peter Parker, zorlu görev karşısında dövüş sahnelerinde başarı gösterse de, örümcek adamın eski versiyonunu izleyip aynı tadı vermediğini söyleyen oldukça fazladır. Bu aslında bize normal gelmektedir. Çünkü filmin kurgusu bu yönde olmaktadır. Yaşlanan Örümcek Adamı aslında gençleştirerek, yeni maceralara atmak istenmektedir. Bir nevi Örümcek Adama yeni genç yüz atarak ileri ki projelerde değerlendirmek gibi. Peter Parker dünyayı düşmanlardan kurtarmaya çalışırken, içinde beslemiş olduğu aşk duygusuna da karşı gelemez. Belki bütün dünyayı yere serebilirsiniz fakat içinizdeki aşk gelir sizi yere serer. Bunun için hazır olmayan Peter Parker oldukça çıkmaz yola girer. Duygularına hakim olmaya çalışan Peter Parker aslında oldukça büyük olgunlaşmanın meyvesini de yemeye başlar. Filmin IMDb puanına gelecek olursak, 8,1 gayet iyi bir derece. Filmin hakkını vermiş diyebiliriz. İzleyicilere göre en iyi filmler kategorisine girmeyi başarmıştır. Örümcek Adam: Evden Uzakta filmini izleyecek olan arkadaşlara şimdiden iyi seyirler dileriz.

Örümcek Adam: Evden Uzakta Film Fotoğrafları

Örümcek Adam: Evden Uzakta filminin daha fazla fotoğraflarını görmek için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

En İyi Film Önerileri Copyright © 2019 sitesinin tüm hakları saklıdır.