En iyi Film Önerileri ve Film Tavsiyeleri

Yıldızlara Doğru

07.06.2019
355
Yıldızlara Doğru
Sizde bu film hakkında oy kullanın!
[Toplam kullanılan oy: 8 Filmin ortalama puanı: 4.1]

Yıldızlara Doğru – Ad Astra Film Konusu
Bilim kurgu sevenlere müjde! Brad Pitt’li yeni bir bilim kurgu filmi geliyor. Yıldızlara Doğru – Ad Astra filmi şimdiden çok ses getireceğine benziyor. Hemen filmin konusuna geçelim. Yıldızlara Doğru filminde yaklaşık 20 yıl önce uzayda hayat var mı? yok mu? diye keşif yapmaya çıkan bir astronot uzayda kayboluyor. Geride bıraktığı oğlunun astronot Roy McBride (Brad Pitt) tek hedefi var; askeri mühendis olup babasını aramak. Astronot Roy McBride asker bir mühendis olarak bu işe odaklanıyor ve başlıyor galaksilerde babasını aramaya. Astronot Roy McBride göre babası kendi nazarında bir kahramandı ve yaşamını, sevdiklerini bilim için feda etmişti. Hayalini gerçekleştirmeye giden astronot Roy McBride, ilk uzay denemesinde büyük bir hüsrana uğruyor. Bir güç o gün her şeyi kontrolü altına almış, her yerde yangınların oluşumuna, uçakların düşmesine sebep olmuştu. Astronot Roy McBride ise çıktığı uzayda başarısız ve tehlikeli bir şekilde yere inmişti. Bu güce “Ani dalga” ismini koydular. Astronot Binbaşı Roy McBride ilerleyen zamanlarda çok gizli bir bilgi öğreniyor. Lima Projesi geliştiren yetkililere göre bu projenin tek amacı gelişmiş olan dünya dışı olan tüm varlıkları araştırmaktı. Bu projenin komutası ise Astronot Roy McBride babasıydı. Bu görevi yerine getirmek üzere işe koyulan Astronot Roy McBride’nin babası Clifford McBride, göreve çıktıktan 16 yıl sonra uzay gemisi ile birlikte kayboldu. Çok gizli belgelerle babasının kötü planlarını öğrenen Binbaşı, babasının gözündeki tüm otoritesini bitirir. Tüm güneş sistemine zarar verebilecek deneyler yaparak dünya da yaşamı bitirecek olan kişi oğlu ile karşı karşıya gelir. Astronot Roy McBride görevini başarılı bir şekilde tamamlayabilmesi için elinden gelen her şeyi sergileyecektir. Gerek gördüğü taktirde tüm projeyi imha edeceğinin kararını almıştır. Dünyanın tüm umudu babasında iken şimdi ise dünyanın kaderi Roy McBride’in elindedir. Yıldızlara Doğru – Ad Astra filmi 20 Eylül 2019 tarihinde vizyona girecektir.

Yıldızlara Doğru – Ad Astra Filmi Hakkında Bilgiler

 • Filmin yılı: 2019
 • Filmin vizyon tarihi: 20 Eylül 2019
 • Filmin IMDb puanı: 7,1
 • Filmin süresi: 2 saat 2 dakika
 • Filmin türü: Bilim kurgu, Dram, Macera
 • Filmin modu: Hüzün, Eğlenceli
 • Filmin Yönetmeni: James Gray
 • Oyuncular:  Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga

Yıldızlara Doğru – Ad Astra Filminin Türkçe Fragmanı

Yıldızlara Doğru – Ad Astra Filmi Hakkında Eleştirimiz
Filmi fragmana göre eleştirmek çok zor. Fakat fragmanı izlediğimiz kadarıyla şunu söyleyebiliriz ki, Yıldızlara Doğru filmi 2019 yılının yıldız filmleri arasına girebilir. Başrolünü Brad Pitt’in üstlendiği film Bilim kurgu kategorisine göre şekillendirilmiş. Film uzay da ve dünya da geçiyor, yoğunluğu uzay olarak tasarlanmış olan filmde mükemmel sahneler bizleri bekliyor. Kurgu olarak ise şunu söyleyebiliriz ki, babasını bilim uğruna uzayda kaybeden bir astronotun hedefi, en başından beri babasını bulmak oluyor. Fakat daha sonra öğrendiği bilgilere göre babası kötü niyetlere sahip, dünyayı tehdit eden birisi haline dönüşüyor. Aslında baba ile oğul arasında ki çatışmayıda bu filmde göreceğimize benziyor. Film hakkında şuan net bilgiler yok fakat net bilgilere ulaştığımızda sizleri de bu yazı üzerinden bilgilendireceğiz. En iyi bilim kurgu filmleri arayanlar için güzel bir film önerisi olacaktır. Bizi takipte kalın!

* Yıldızlara Doğru Filminin Güncel Yazısı
Merhabalar, en iyi film önerileri sitesinin ziyaretçileri. Daha önce paylaşmış olduğumuz, Yıldızlara Doğru – Ad Astra filminin imdb puanı belirlenmiş durumda. 20 Eylül 2019’da vizyona giren Yıldızlara Doğru filminin imdb puanı 7,1 olarak belirlenmiş durumda. Bu film için oldukça başarılı bir puanı yakalayan filmi izleyicilerde çok beğenmişe benziyor. Filme yapılan yorumlar oldukça olumlu yöndedir. Yaklaşık 2 saat 2 dakika olan film, her dakikasını doldurmayı başarmış. Filmi izleyenler bu yazının altına film hakkında eleştirisini yapabilir.

Yıldızlara Doğru – Ad Astra Filminden Görüntüler

Yıldızlara Doğru – Ad Astra filminin daha fazla fotoğrafları için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Yücel Mezin dedi ki:

  Film bayağı iyiydi efetler hikaye brad pitt oyunculuğu şahane haftasonu sinemada izlenip çok net para verilir deydi diyebilirim uzun süre sonra.. müzikler kurgu süperdi üstüne daha çok konuşulur

En İyi Film Önerileri Copyright © 2019 sitesinin tüm hakları saklıdır.